خانه اخبار

چرا وقت آن رسیده است تا انعطاف پذیری محیط کار را در بر بگیرد

گواهی
کیفیت خوب میز اداری دفتر برای فروش
کیفیت خوب میز اداری دفتر برای فروش
نظرات مشتریان
با تشکر از محصول عالی coyfurniture. ما خیلی اتاق اداری جدیدمان را دوست داریم میزهای ایستگاه کاری ما به ما بسیار، کیفیت بسیار عالی و رنگارنگ کمک می کنند!

—— ورزش یک شرکت

ما شرکت فیلیپین با یک ساختمان اداری جدید هستیم، ما بسیاری از تامین کنندگان از چین را برای ارائه دفترهای دفتریمان آماده می کنیم. به طور کلی، ما به عنوان یک منبع تأمین کننده Cozy را انتخاب کردیم تا ما را به صندلی های کارکنان، میز کابینه مدیر و غیره بفرستیم. در واقع، محصولات آنها ما را ناراحت نکردند، میزها و کابینتهای بسیار زیبا. با تشکر!

—— گروه Pioneer Point

با تشکر از محصولات با کیفیت خوب شما، فروش خوبی در نمایشگاه جدید ما هستند. من می خواهم بعضی از مدیران میز در اندازه متوسط ​​زمانی که ما ظرف بعدی خود را در ماه آوریل سفارش. ممکن است ما دو ظرف 40hq نیاز دارید، امیدواریم که شما می توانید به ما برخی تخفیف بیشتر به ما ارائه دهد!

—— Ulife Furniture Co.ltd

ما بسیار خوشحالیم که این شرکت را مشاهده می کنیم، ساختمان کارخانه آنها بسیار خوب است، آنها ساختمان های مدرن هستند، بسیار بهتر از سایر وسایل نقلیه که مرا دیدند. من فکر می کنم بعد از دیدن کارخانه و تجهیزات خودم به آنها اطمینان کنم!

—— ژجی گروه داخلی

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
چرا وقت آن رسیده است تا انعطاف پذیری محیط کار را در بر بگیرد
چرا وقت آن رسیده است تا انعطاف پذیری محیط کار را در بر بگیرد

ترتیبات محل کار نقش مهمی در رفاه و عملکرد کارکنان ایفا می کند. با گذشت زمان، فضاهای کاری تغییرات را پذیرفته و یک روند که به عنوان یک برنده ظاهر می شود، ترتیب کار انعطاف پذیری است

براساس یک گزارش 2018 که توسط وزارت نیرو نیروی سنگاپور منتشر می شود، کارفرمایان بیشتری ترتیب کارهای انعطاف پذیر را به صورت رسمی و به صورت جداگانه ارائه می دهند. شرکت های بیشتری نیز در ارائه خدمات سالانه حقوق بازنشستگی و الگوی کار هفته پیشرو هستند. در سال 2018، اکثر شرکت ها همچنان مزایای بازنشستگی را بیشتر از الزامات اجباری، به ویژه ازدواج و ترک خانواده، ادامه می دهند.

گزارش تحت عنوان "شرایط استخدام" شامل شرایط عمومی استخدام و محل کار در سنگاپور، به ویژه قراردادهای کار انعطاف پذیر، حق اقامت، الگوی کار هفته و غیبت در بیمارستان است. این همچنین شامل یک مطالعه در مورد تاثیر کارهای مختلف در محل کار در جریان کارکنان است.

چرا فضای کاری انعطاف پذیر خیلی سودمند است

این گزارش نشان می دهد که داشتن تسهیلات کاری انعطاف پذیر که به انعطاف پذیری و انعطاف پذیری کارکنان ارائه می دهد، در کاهش احتمال بازنشستگی کارکنان بسیار مهم است. این امر به ویژه برای کارکنان با تعهدات مهم مانند مسئولیت های خانوادگی است. ارائه FWAs کارکنان را قادر می سازد که یک بار دیگر با تعهدات دیگر به کار خود ادامه دهند. به نوبه خود، شرکت ها می توانند کارکنان را حفظ و جذب کنند، به این ترتیب می توان آنها را به یک استعداد گسترده تر از استعدادها متصل کرد.

کشف رشد

این گزارش نشان داد که صنعت ساخت و ساز بزرگترین رشد (+6.8 درصد) و خدمات را در پشت (1.6 درصد) در ارائه برنامه های انعطاف پذیری انجام می دهد. در واقع، شرکت های بیشتری FWA های رسمی را در انواع مختلف ارائه دادند، زیرا نسبت شرکت هایی که فقط یک FWA رسمی را ارائه می دادند، در حالی که حداقل دو FWAs رسمی افزایش یافت. انتقال از تنها یک FWA به حداقل دو FWAs در تمام بخش های گسترده مشاهده شد.

"شرکت های بیشتر در حال شناخت اهمیت و مزایای FWAs هستند، زیرا میزان شرکت هایی که FWA های رسمی را ارائه نمی دهند، از 50 درصد در سال 2017 به 47 درصد در سال 2018 کاهش یافته است. کاهش در تمام بخش های وسیع، با خدمات ثبت شده کاهش سریع در گزارش این گزارش، 3.6 درصد در حالی که تولید (-2.6 درصد) و ساخت و ساز (-1.8 درصد) کاهش می یابد.

https://www.topazfurniture.com.au/blog/why-its-time-to-embrace-workplace- انعطاف پذیری

میخانه زمان : 2019-03-04 11:42:53 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Dongguan Fuxing Furniture Co., Ltd.

تماس با شخص: Mr. Daniel

تلفن: +86 136 2261 4833

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)